sobota, 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą: Amalia, Sekundyn, Teodor, Florenty, Marcelin, Berenika, Agnieszka, Florencjusz, Nawoj, Szymon
12-03-2012 11:45, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 1383 razy

Srebrny medal strażaków na Mistrzostwach Polski

Reprezentacja województwa pomorskiego wzięła udział w Mistrzostwach Polski Strażaków w Tenisie Stołowym, które rozegrano w dniach 1-3 lutego w Wysokiem Mazowieckiem.. W klasyfikacji drużynowej zawodnicy z woj. pomorskiego do finału awansowali bez porażki, a w grupie finałowej ulegli tylko kolegom z województwa podkarpackiego i ostatecznie zajęli II miejsce. Na miejscu medalowym uplasował się również Krzysztof Pliński z KP PSP Lębork, który zajął III miejsce, zaraz za silnie obsadzoną ekipą z Podkarpacia.