czwartek, 15 listopada 2018 Imieniny obchodzą: Alfons, Idalia, Leopold, Leopoldyna, Roger, Albert, Przybygniew, Artur
Kaszëbsczi jazëk Polski English Deutsch
26-01-2012 15:34, dodał: Piotr Łukaszewski czytano: 2545 razy

Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej Powiatu Puckiego w Pływaniu

fot. POSM Puck

W dniu 23 stycznia na pływalni OPO Cetniewo we Władysławowie zorganizowano XIII Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży Szkolnej w Sztafetach Pływackich dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.. Szkoły podstawowe rywalizowały na dystansie 8 x 25 m, gimnazja - 9 x 50 m, a szkoły ponadgimnazjalne - 8 x 50 m. Kolejność startujących zawodników była dowolna, ustalana przez trenera.

Szkoły Podstawowe - dziewczęta
1. SP nr 2 Władysławowo 2:44
2. SP nr 3 Władysławowo 3:13
3. SP Chłapowo 4:36
PK SP Jastarnia 3:00
PK SP Hel 3:19

Szkoły Podstawowe - chłopcy
1. SP nr 2 Władysławowo 2:42
2. SP nr 3 Władysławowo 2:56
3. SP Jastarnia 3:14
4. SP Żarnowiec 3:39
5. SP Chłapowo 3:58

Szkoły Gimnazjalne - dziewczęta
1. ZS nr 1 Władysławowo 5:55
2. Gimnazjum Jastarnia 6:10
3. Niepubliczne Gimnazjum Puck 7:35

Szkoły Gimnazjalne - chłopcy
1. ZS nr 1 Władysławowo 5:01
2. Niepubliczne Gimnazjum Puck 6:31
PK Gimnazjum Hel 5:04
PK Gimnazjum Jastarnia 6:19

Szkoły Ponadgimnazjalne
1. I LO Puck 5:01
2. ZSP Kłanino 5:35
3. ZSP Puck 7:03
4. ZSP Rzucewo 7:09
PK ZSO Hel 7:26

Mistrzem Powiatu Puckiego w sztafetach pływackich Szkół Podstawowych dziewcząt została SP nr 2 we Władysławowie w składzie: Marta Przyradzka, Wiktoria Maciejczak, Zofia Przyradzka, Julia Sentak, Anna Pikiewicz, Maja Skrocka, Klaudia Pieper, Agata Rachwał pod opieką Marka Piepera.

Mistrzem Powiatu Puckiego w sztafetach pływackich Szkół Podstawowych chłopców została SP nr 2 we Władysławowie w składzie: Kacper Nowak, Adrian Trocha, Marcin Rachwał, Kacper Pieper, Szymon Czyż, Adam Kuchnowski, Ryszard Badżmirski, Konrad Andrusiewicz pod opieką Marka Piepera.

Mistrzem Powiatu Puckiego w sztafetach pływackich Gimnazjów dziewcząt został ZS nr 1 we Władysławowie w składzie: Karolina Waza, Ewa Brytan, Patrycja Bieńkowska, Martyna Przecherska, Anita Słomska, Weronika Lademann, Adrianna Andrusiewicz, Dominika Stępień, Adrianna Słomska pod opieką Adama Czyża.

Mistrzem Powiatu Puckiego w sztafetach pływackich Gimnazjów chłopców został ZS nr 1 we Władysławowie w składzie: Wacław Kryszak, Jan Dominik, Kamil Muża, Igor Jabłoński, Dorian Suchomski, Patryk Iwaniuk, Łukasz Liedtke, Konrad Nazarczuk pod opieką Adama Czyża.

Mistrzem Powiatu Puckiego w sztafetach pływackich Szkół Ponadgimnazjalnych zostało I Liceum Ogólnokształcące w Pucku w składzie: Agata Struck, Dagmara Felkner, Roksana Marzejon, Marta Świerczyńska, Jakub Przecherski, Jakub Milejski, Angelo Walasek, Paweł Binek, Jonasz Radłowski pod opieką Katarzyny Jachmikowskiej.

Najlepsze sztafety ze szkół podstawowych i gimnazjalnych awansowały do finałów Województwa Pomorskiego.

Żródło: POSM Puck
 
Oceń artykuł:
Ten artykuł jest oceniany na
  • 3
Masz swoje zdanie? Przedstaw je! Komentuj zgodnie z Zasadami Opinii.
Więcej różnych opinii i komentarzy znajdziesz na sportowym forum.
 
Redakcja | O nas | Patronat medialny | Reklama | Polityka prywatności | Linki | Kontakt