29-10-2009 14:07, dodał: Maciej Deling czytano: 794 razy

Pierwsze zwycięstwo Tybetu

W dniu 26 października 2009 r. na hali Widowiskowo Sportowej GOSRiT w Luzinie swój pierwszy mecz w Trójmiejskiej Lidze Piłki Siatkowej rozegrał zespół KTSK Tybet Luzino. Zespół z Luzina wygrał 3:2 zespół „3 FLOTYLLA OKRĘTÓW”.

Pierwsze dwa sety gładko wygrał KTSK Tybet wygrywając minimalnie w każdym secie. W trzecim secie zespół z Luzina nie mógł się odnaleźć i minimalnie przegrał w końcówce seta. Set czwarty całkowicie nie wyszedł drużynie z Luzina przegrywając 25:21. O wszystkim decydował tie-break, w którym to z lepszy okazał się KTSK Tybet wygrywając walkę nerwów 15:10.  Kilka błędów pod rząd zespołu „3 FLOTYLLA OKRĘTÓW” i zespól z Gdyni musiał skapitulować.
Zapraszamy na kolejne mecze zespołu KTSK Tybet Luzino na Hali Widowiskowo Sportowej GOSRiT w Luzinie przy ul. Mickiewicza 22.
Mecze odbywają się w każdy poniedziałek od godziny 18.30.

Żródło: Tomasz Myszewski